Kontakty

EQUINIMA, s. r. o.
Amadeho Kračany 85
930 03 Kostolné Kračany
tel: +421 915 125 385
info(a)horse-rehab.eu
IČO: 54 290 023

Najpredávanejšie

naša cena 14,95 €
skladom
naša cena 13,95 €
skladom

Platby kartou

Platba kartou - Platobná brána COMGATE


Doprava a platba

Doprava a platba

Náš internetový obchod ponúka rôzne kombinácie dopravy a platby, preto Vám chceme pomôcť a vysvetliť jednotlivé možnosti.

Spôsob dopravy

 • Packeta

  Tovar je doručený na vami vybrané výdajné miesto. Na Slovensku je ich vyše 1700 a ich počet stále rastie. Pri tejto forme dopravy máte možnosť platby kartou online, prevodom na bankový účet, alebo môžete si vybrať aj platbu dobierkou. V tom prípade ale bude Vám účtovaný poplatok za dobierku.

 • Kuriér na adresu

  Ak chcete tovar dodať na konkrétnu adresu, alebo do zahraničia, vyberte si túto možnosť. V tom prípade máte iba jednu možnost platby a to platbu bankovým prevodom. Pokyny pre realizáciu platby a cena dopravy Vám budú oznámené e-mailom. Balík bude doručený na adresu kuriérskou spoločnosťou až po úhrade faktúry a po pripísaní fakturovanej čiastky na náš bankový účet.

Spôsob platby

 • Platba dobierkou

  Za tovar zaplaite pri prevzatí. Kuriérovi môžete platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou. Táto forma platby je spoplatnená, aktuálna cena je uvedená v Košiku.

 • Bankový prevod

  Za tovar zaplatíte dopredu bankovým prevodom. Pokyny pre realizáciu platby Vám budú oznámené e-mailom. Balík bude doručený až po úhrade faktúry a po pripísaní fakturovanej čiastky na náš bankový účet.

 • Platba kartou

  Najrýchlejšia forma je platba kartou. Stačí, ak ste majiteľom platobnej karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a máte povolené platby cez internet. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu. Tu zadáte všetky požadované údaje (číslo karty, platnosť karty, ochranný kód) a v prípade 3-D Secure aj heslo. Ak máte kartu zapojenú do programu 3-D Secure, bude po vás požadovaná identifikácia prostredníctvom hesla alebo aplikácie banky. Banka následne spracuje a zrealizuje platbu v autorizačnom centre. To sa udeje v priebehu niekoľkých sekúnd a výsledok vám bude zobrazený na webovej stránke.

  Túto službu nám poskytuje firma:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267
  Platobná brána ComGate

YmI4YTQwMD