Kontakty

EQUINIMA, s. r. o.
Amadeho Kračany 85
930 03 Kostolné Kračany
tel: +421 915 125 385
info(a)horse-rehab.eu
IČO: 54 290 023

Najpredávanejšie

naša cena 14,95 €
skladom
naša cena 13,95 €
skladom

Platby kartou

Platba kartou - Platobná brána COMGATE


» Kto som?

O mne

Volám sa Mgr. Zsuzsanna Méhes, EEBW a venujem sa manuálnej terapii koní. Odkedy viem rozprávať, kone boli mojou láskou - očarili ma na celý život.

Etológia a zdravie koní bolo odjakživa v centre mojej pozornosti. V roku 2019 som sa ponorila do štúdia na londýnskej Writtle University College a vyštudovala masážnu terapiu a bodywork koní (Equine massage & bodywork therapy). V roku 2021 som svoju kvalifikáciu rozšírila o Equi-Taping (kineziologické tejpovanie koní) a Dornovu metódu. Po úspešných skúškach som založila EQUINIMA horse-rehab, ktorá pomáha desiatkam koní a ich majiteľom.

V súčasnosti popri praxi vediem vzdelávacie semináre a školím aj certifikovaných Equi-Taping profesionálov, k čomu mám akreditáciu ako jediná na Slovensku (a v okolitých krajinách). Tiež mám na starosti predaj konských tejpov EQUI-TAPE a bylinkových zmesí pre kone Herbahorse. Keďže ovládam viac jazykov, nemám problém s vyučovaním ani s konzultáciou s Vami v maďarskom, slovenskom a anglickom jazyku.

Mnou ponúkanú terapiu je možné prispôsobiť danému koňovi - je vhodná pre športové a hobby kone, pre zranené a zdravé kone, ako aj pre mladé a staré kone. Techniky, ktoré používam sa dajú úspešne aplikovať pri liečbe rôznych problémov a zranení, ako aj v rámci rehabilitačných programov. Takisto sú vynikajúce ako prevencia, pretože prispievajú k udržaniu zdravého fyzického a mentálneho stavu koňa. Odporúča sa zapliesť fyzioterapiu aj do tréningového programu, aby sme mohli sledovať zdravotný stav koňa a rozpoznať včas, keď niečo nie je v poriadku . Naším hlavným cieľom by mala byť vždy prevencia!

Chcem urobiť svet lepším miestom pre kone a svojou prácou prispieť k tomu, aby všetky kone žili bezbolestný, plnohodnotný život a potom dosiahli slušný dôchodok.

Ak je aj pre Vás dôležité zdravie Vášho koňa, kontaktujte ma s dôverou!

Certifikáty:

2019/2020 Writtle University College (Spojené kráľovstvo) – Equinology ® Equine Body Worker (EEBW) Certification – Equine Massage and Bodywork Therapy; Debranne Pattillo, MEEBW, BSc.(h.c.)

2020 International College of Equine Therapies - Diploma in equine therapeutic acupuncture;, director: Allan Moffatt B.SC., B.ACUP

2021 Inštitút zdraví zvírat (Česká republika), Andrea Dunová – Dornova metóda pre kone

2021 Inštitút zdraví zvírat (Česká republika), Andrea Dunová - Osteodynamika I.

2021 Equi-Tape Inc. - Certified Equi-Taping Practitioner

2022 Equi-Tape® Affiliate Educator


Equine Body Worker Euine Therapeutic Acupuncture Certifikát - OSTEODYNAMIKA Certifikát - Dornova metoda pro kone Equi Taping Practitioner

NjZlNGI4