Kontakty

EQUINIMA, s. r. o.
Amadeho Kračany 85
930 03 Kostolné Kračany
tel: +421 915 125 385
info(a)horse-rehab.eu
IČO: 54 290 023

Platby kartou

Platba kartou - Platobná brána COMGATE


O mne

O mne

Volám sa Zsuzsanna Méhes, bývam na Žitnom ostrove. Odkedy viem rozprávať, kone boli mojou láskou - očarili ma na celý život. Pred niekoľkými rokmi sa mi naskytla mimoriadna príležitosť, aby som mohla študovať rôzne techniky manuálnej terapie. Tieto techniky sa dajú úspešne aplikovať pri  liečbe rôznych problémov a zranení, ako aj v rámci rehabilitačných programov. Takisto sú vynikajúce ako  prevencia, pretože prispievajú k udržaniu zdravého fyzického a mentálneho stavu koňa.

Horse Rehab - Méhes Zsuzsa

Terapiu je možné prispôsobiť danému koňovi, preto je vhodná pre športové a hobby kone, pre zranené a zdravé kone, ako aj pre mladé a staré kone. Odporúča sa zapliesť do tréningového programu, aby sme mohli sledovať zdravotný stav koňa a rozpoznať včas, keď niečo nie je v poriadku . Naším hlavným cieľom by mala byť vždy prevencia!

Chcem urobiť svet lepším miestom pre kone a svojou prácou prispieť k tomu, aby všetky kone žili bezbolestný, plnohodnotný život a potom dosiahli slušný dôchodok. Ak je aj pre Vás dôležité zdravie Vášho koňa, kontaktujte ma s dôverou!

  • 2019/2020 Writtle University College (Spojené kráľovstvo) –  Equinology ® Equine Body Worker (EEBW) Certification – Equine Massage and Bodywork Therapy; Debranne Pattillo, MEEBW, BSc.(h.c.)
  • 2020 International College of Equine Therapies  - Diploma in equine therapeutic acupuncture;, director:  Allan Moffatt B.SC., B.ACUP
  • 2021 Inštitút zdraví zvírat (Česká republika), Andrea Dunová – Dornova metóda pre kone
  • 2021 Inštitút zdraví zvírat (Česká republika), Andrea Dunová  - Osteodynamika I.
  • 2021 Equi-Tape Inc. - Certified Equi-Taping Practitioner
  • 2022 Equi-Tape® Affiliate Educator
  • 2022 Equi-Tape Inc. – Affiliate Equi-Tape  Educator

Certifikáty


Equine Body Worker Euine Therapeutic Acupuncture Certifikát - OSTEODYNAMIKA Certifikát - Dornova metoda pro kone Equi Taping Practitioner

NGUzYjQ